no

Limitovaná edícia vstupeniek na 10. Fest Anču

Na desiaty ročník Medzinárodného festivalu animácie Fest Anča, 29. 6. – 2. 7. 2017 v Žiline, pre vás pripravujeme opäť to najlepšie, čo sa za posledný rok v animácii urodilo a nielen to!

Vieš prečo je limitovaná vstupenka výnimočná? Zdobí ju vlastnoručný podpis autorky Ivany Palečkovej, predáva sa za akciovú cenu 15 eur a po príchode na festival k nej dostaneš festivalový katalóg a 50% zľavu na Fest Anča tričko. Pozor, týchto originálnych vstupeniek je len obmedzený počet.

Po zakúpení vstupenky dostaneš email s jej elektronickou podobou a následne ti limitku do pár dní pošle  na tebou uvedenú adresu. 

Medzinárodný festival animácie Fest Anča  je jediný slovenský multimediálny festival zameraný na animovaný film predovšetkým pre dospelého diváka. Jeho cieľom je zvyšovať povedomie o animovanom filme ako o plnohodnotnej umeleckej forme a vzdelávať o rôznych podobách animácie.

Hlavný program festivalu zahŕňa výber tých najdôležitejších animovaných filmov za posledné dva roky a predstavuje umelecky, produkčne, či historicky významné diela súčasnosti a histórie animovaného filmu. Okrem medzinárodnej súťaže, tematických a špeciálnych fokusov Fest Anča ponúka Game Days, prednášky, výstavy, workshopy, koncerty, premietania pre deti a ďalšie sprievodné akcie ako Pecha Kucha Ancha a Animation Karaoke Battle.

Limitovanú ediciu si môžeš kúpiť aj osobne na týchto miestach:

Slowatch, Laurinská 19, Bratislava, www.slowatch.sk
Stanica Žilina-Záriečie, Závodská cesta 3, Žilina, www.stanica.sk

Kontakt: info@festanca.sk