no

Vstupenky na 11. Fest Anču

Predaj vstupeniek na mieste

  • Celofestivalová akreditácia na mieste (vrátane Game Days)* – 30 EUR
  • Študentská akreditácia na mieste (vrátane Game Days) – 18 EUR
  • Jednorázový lístok** – 3,50 EUR
  • Game Days v Novej Synagóge (samostatná akreditácia)– 15 EUR
Akreditačné centrum – Stanica Záriečie:
Štvrtok: 9.30 – 22:00
Piatok: 9.30 – 00.30
Sobota: 9.30 – 00.30
Nedeľa: 9.30 – 15.00
Akreditačné centrum –  Nová synagóga:
Piatok: 12.00 – 19:30
Sobota: 12.00 – 19:30

Na jedenásty ročník Medzinárodného festivalu animácie Fest Anča, 28. 6. – 1. 7. 2018 v Žiline, pre vás pripravujeme opäť to najlepšie, čo sa za posledný rok v animácii urodilo a nielen to!

Prečitaj si všetky dôležité praktické informácie.

Medzinárodný festival animácie Fest Anča  je jediný slovenský multimediálny festival zameraný na animovaný film predovšetkým pre dospelého diváka. Jeho cieľom je zvyšovať povedomie o animovanom filme ako o plnohodnotnej umeleckej forme a vzdelávať o rôznych podobách animácie.

Hlavný program festivalu zahŕňa výber tých najdôležitejších animovaných filmov za posledné dva roky a predstavuje umelecky, produkčne, či historicky významné diela súčasnosti a histórie animovaného filmu. Okrem medzinárodnej súťaže, tematických a špeciálnych fokusov Fest Anča ponúka Game Days, prednášky, výstavy, workshopy, koncerty, premietania pre deti a ďalšie sprievodné akcie ako Pecha Kucha Ancha a Polnočné hranie.

*Celofestivalová akreditácia sa vzťahuje aj na program Game Days.
*pri kúpe študentskej akreditácie je povinné proukázanie sa platnou ISIC, ITIC a EURO<26 kartou alebo potvrdením o štúdiu na mieste konania festivalu

Kontakt: monika@festanca.sk