Limitka 2021

Aj v roku 2021 môžeš byť medzi prvými majiteľmi akreditácií na Medzinárodný festival animácie Fest Anča. Tento rok v tom navyše nebudeš sám/a! Ak si kúpiš Limitku na Fest Anču 2021, dostaneš za cenu jedného lístka vstupenku rovno pre dve osoby!

Limitovanú edíciu vstupeniek za zvýhodnenú cenu spúšťame do predaja 10. decembra. V predaji je tento rok iba 60 kusov. Ak sa minú, ďalšie lístky budú k dispozícii už len za vyššie, predpredajové ceny.

Aké sú výhody Fest Anča Limitky?

  • Limitka znamená vstup na celý festival za akciovú cenu 35 eur pre dve osoby.
  • Oplatí sa dospelým aj študentom. Bežný lístok bude v plnej cene stáť 35e pre jednu osobu, študentské a predpredajové budú o čosi lacnejšie. Ušetríš však v každom prípade.
  • Lístok na Fest Anču budeš mať medzi prvými. Sebe tak poistíš program na prvý júlový víkend, nám zas pomôže prejav tvojej priazne už takto v predstihu.
  • Limitka je mimoriadne vhodná aj ako Vianočný darček – jedným ťahom potešíš seba aj niekoho zo svojich blízkych.
  • Limitka 2021 je digitálna a ekologická. Kúpiš ju jednoducho cez Inviton a o pár minút ju máš v maili. Pri výrobe Limitky 2021 zomrelo 0 stromov.
  • Aj tento rok má Limitka špeciálny dizajn naznačujúci tému 14. ročníka Fest Anče. Môžeš kúpiť a hádať. Autorom dizajnu je Marek Menke.

 

Načítavam Online predaj vstupeniek, čakajte prosím...

 

Ceny ostatných akreditácií na Fest Anču 2021:

Festivalová akreditácia / predpredaj – 25 eur (v predaji od apríla 2021)

Študentská akreditácia / predpredaj – 20 eur (v predaji od apríla 2021)

Festivalová akreditácia / na mieste – 35 eur

Študentská akreditácia / na mieste – 30 eur

Po zakúpení vstupenky dostaneš e-mail s elektronickou verziou vstupenky, ktorá ťa oprávňuje k vstupu na festival. Nie je potrebné ju tlačiť, stačí mať PDF s QR kódom v telefóne pri príchode na festival. 

Tešíme sa na teba 1. – 4. júla 2021 v Žiline!