Hudobný program

Team Member

nedeľa, 21.00

Stanica

DJ Karma je zdarma

Smelo zahoďte všetku hanbu a zatancujte si na hity, ktoré potajme milujete, hoci sa k nim za normálnych okolností nepriznávate. DJ Karma je zdarma zahrá pre všetky generácie nostalgických duší, od Soft Cell až po Britney a všetko medzi tým. Pri jej popovom playliste necítiť vinu, ostáva len čisté potešenie.

Team Member

sobota, 00.00

Stanica

FLÄSH DJs

FLÄSH je klubová akcia orientovaná na temnú stranu elektronickej hudby. Spája zvuk a identitu začiatkov klubovej a tanečnej hudby v 80-tych rokoch a súčasné mutácie a trendy s dôrazom na žánre ako EBM, new beat, electro a darkwave. Rezidenti Saint Mark a Stained sú zároveň súčasťou značky Batcave, pod ktorou vzniklo veľké množstvo koncertov a parties v bratislavských priestoroch Subclub a FUGA.

Team Member

štvrtok 22.00

Smerr Klub 77

Funky Fairy

Nienke sa považuje skôr za anti-DJku. Živý jukebox sa zrodil na Kinobuse 2017 a odvtedy jeho popularita stále rastie. Tento koncept funguje tak, že každý si môže nechať zahrať svoje obľúbené hity – stačí, ak ich napíše na kus papiera a ten odovzdá našej Funky Fairy, ktorá plní želania publika. Neváhaj a nenechaj si ujsť túto skvelú príležitosť ovplyvniť hudobnú podobu večera!

Team Member

sobota 23.00

Stanica

Fvck_Kvlt

Kto je Fvck_Kvlt? Raper, muzikant, punkáč, nímand? Z každého asi trocha. Denisa Banga z Trnavy možno poznáte ako speváka, gitaristu a textára punkovej kapely The Wilderness. Denisov trapový debut s názvom Kvlt Teachings znie ako facka celej naleštenej, čistučkej a voňavučkej scéne. Temné, dekadentné a miestami emo nálady na albume vás prevedú mapou jeho chodníčkov, pomedzi ošarpané budovy, stromy v parku a bary slovenského Ríma.

Team Member

sobota 21.00

Nová synagóga - sála

Isobutane + arχ + mlsblk

Elektronika, ktorá presahuje hranice klasických tancovačiek či ambientného snenia, tak by sa dala charakterizovať tvorba Martina Krajčíra a.k.a. Isobutane. Na Fest Anči ho bude sprevádzať čerstvé meno arχ s ešte čerstvejším prístupom ku nevšedným zvukom a basgitarista mlsblk z kapely Space Cats. Predstavia live set plný elektroniky, ktorá sa nebojí nostalgicky spomínať ani pozerať za nové horizonty.

Team Member

sobota 21.30

Stanica Kontajner

Katov Syn(th)

Dominik Novák, známy napríklad z experimentálno-ambientného audiovizuálneho projektu The Blackwood Incident a dronovo-sludgeovej Vrakune predstaví Katov Syn(th), ktorý dáva Dominikovi ďalší priestor sa odreagovať. Tentokrát sa bude pohybovať niekde medzi noisom a dubom, a zabávať sa budeme hlavne so spätnými väzbami.

Team Member

sobota 00.00

Stanica

Kristie Kardio

Hraniu sa venuje už tri roky a techno je pre ňu všechno. Jej štýl je charakteristický masívnym basovým zvukom a komunikáciou s publikom cez tanec. Miluje vokály a hypnotizujúce melódie, ktoré dokopy tvoria krásu techna. Každá hraná skladba je oblečená do temna, čo dokonale podčiarkne postapokalyptickú atmosféru tejto párty. V DJ svete ju síce môžeme nazvať nováčikom, no jej sety skvele definujú jej slová: „Techno je jednoducho láska na celý život!“

Team Member

piatok 00.00

Nová synagóga - bar

Stroon (DJ set)

Na domácej hudobnej scéne aj na Fest Anči dobre známe meno, Dalibor Kocián a.k.a. Stroon sa opäť vracia do nášho programu. Tentokrát sa predstaví s eklektickým DJ setom, v ktorom môžeš čakať súčasnú aj staršiu elektroniku ale aj výlety do iných žánrov – a samozrejme k Stroonovej aktuálnej tvorbe. Tá naposledy vyšla v máji 2020 na albume Temple Timber Embers vo vydavateľstve Deadred Records / Starcastic.

Team Member

piatok 22.00

Nová synagóga - bar

Tea Tralna

DJka a promotérka Tea Tralna o sebe hovorí, že je hudobná duchom a striktne eklektická. Rada experimentuje a prepája zdanlivo nespojiteľné. Po vynikajúcej sobotnej noci, ktorú predviedla na Fest Anči 2019, sme ju skrátka nemohli nepozvať aj tento rok. Pôsobí v rámci kolektívu BWO a slovenskému klubovému publiku v minulosti pomohla naživo predstaviť napr. producentov Hi5ghost, Palmistry alebo Gundam.