Kontakt

Ivana Sujová

Riaditeľka festivalu

00 421 902 275 560
ivana@festanca.sk

Nina de Gelder

Výkonná riaditeľka, Student Forum Fest Anča Partnership


nina@festanca.sk

Erika Paulinská

Projektová manažérka

00 421 904 848 291
office@festanca.sk

Katja Thalerová

International Industry, Hospitality Student Forum Fest Anča

00 421 903 897 051
hospitality@festanca.sk

Táňa Lehocká

Produkcia, sprievodný program

00 421 908 144 810
produkcia@festanca.sk

Alex Pošová

Akreditácie

00 421 908 442 463
akreditacie@festanca.sk

Lucia Šimo

Hospitality & guest service

00 421 904 366 733
guest@festanca.sk

Jakub Spevák

Asistent, dramaturgia

00 421 918 237 842
program@festanca.sk

Regina Ulejová

PR

00 421 948 941 594
pr@festanca.sk

Lenka Polomská Rišková

Sprievodný program pre deti

00 421 907 999 912
kids@festanca.sk

Martina Gyuriová

Preklady

00 421 918 141 997
catalog@festanca.sk

Tomáš Benko

Shipping, Content, Media relations

00 421 902 213 324
shipping@festanca.sk

Michaela Kaliská

Distribúcia

00 421 917 640 496
distribution@festanca.sk

Ivana Hlubinová

Social Media

00 421 944 972 271
socials@festanca.sk

Michal Jandzík

Dobrovoľníci

00 421 908 39 57 57
dobrovolnici@festanca.sk

Andrea Bandiková

Granty

00 421 907 335 702
grant@festanca.sk

Monika Tužinská

Titulky

00 421 940 857 525
translation@festanca.sk

Juraj Hoppan

Sprievodný program

00 421 948 472 311
event@festanca.sk

Dušan Dobiaš

Web

00 421 908 186 140
web@festanca.sk

Adresy

Office a korešpondenčná adresa

ANČA o. z.
FEST ANČA
Štefánikova 16
811 04 Bratislava
Slovenská republika

Fakturačná adresa

ANČA o. z.
FEST ANČA

IČO: 42128323
DIČ: 2022488699

Štefánikova 16
811 04 Bratislava
Slovenská republika