no

Hľadáme dobrovoľníkov!

Chceš byť súčasťou Fest Anče? Spoznať animátorov z celého sveta? Pridaj sa k nám do tímu!

Fest Anča hľadá šikovných dobrovoľníkov a dobrovoľníčky!

Kedy?  28. jún – 2. júl 2017
Kde?  V Žiline.
Kam sa máš ozvať? dobrovolnici@festanca.sk
Dokedy môžeš poslať prihlášku? Do pondelka 5. júna 2017!
Aké sú podmienky? http://bit.ly/2oYImQV

Ak sa chceš rovno záväzne prihlásiť, môžeš vyplniť nasledovný formulár:
http://bit.ly/2pW3fKc

Čo Ťa čaká
Dobrovoľník na Fest Anči nezaháľa, no zato môže s hrdosťou nosiť krásne tímové tričko Fest Anča. Je veľmi dôležitý, pretože je prvou osobou, na ktorú návštevníci na festivale natrafia. Milým úsmevom a príjemným vystupovaním víta či informuje divákov a spríjemňuje festivalovú atmosféru. Dobrovoľníctvo na Fest Anči má veľa podôb. Od kreatívnych príprav festivalu, cez vítanie návštevníkov a poskytovania informácií,  predaj a kontrolu akreditácií či vstupeniek, pomoc pri workshopoch, predávanie v stánku až po samotné premietanie filmov.  Dobrovoľník pracuje denne 6 hodín podľa dohodnutého pracovného rozpisu a zvyšok dňa sa môže venovať festivalovému programu. Na Fest Anči sa stále niečo deje od rána až do noci, a preto treba rátať aj s príležitostnou výpomocou organizátorom mimo vopred stanoveného rozpisu.

Výhody
Získaš voľný vstup na Fest Anču 2017 aj pre Tvojho kamaráta či kamarátku a prekvapko od Fest Anče. Máš možnosť uplatniť svoje osobité schopnosti v praxi, nadobudnúť nové známosti a kontakty, overiť si svoje silné stránky a vychytať muchy v tých slabších. Pretože si šikovný, dostatočne zodpovedný, flexibilný a nebojíš sa improvizovať, Fest Anča bude pre teba zážitkom leta! Uvidíš filmy, aké v kinách nepremietajú, a odreaguješ sa na koncertoch, workshopoch a pod… V prípade potreby Ti radi vystavíme potvrdenie o dobrovoľníckej činnosti na festivale, ktoré si na škole môžeš uplatniť ako odpracovanú prax. Radi Ti poskytneme i referencie pre budúceho zamestnávateľa, ktoré mu vytvoria predstavu o Tvojich schopnostiach a skúsenostiach.

Užitočné info
Prvé povinné inštruktážne stretnutie dobrovoľníkov sa bude konať v STREDU 28. 6. 2017 o 11:00 v Žiline v kultúrnom centre na Stanici Žilina – Záriečie, kde sa dozvieš podrobné informácie o priebehu festivalu a rozdelení konkrétnych pracovných úloh. Súčasťou stredajšieho programu je aj podvečerná grilovačka, kde sa na Teba už teraz tešia organizátori festivalu. Ubytovanie na Fest Anči je možné v stanovom mestečku priamo v areáli Stanice Žilina-Záriečie, kde sú sprchy aj toalety. Festival dobrovoľníkom zabezpečuje pitný režim a jedno teplé jedlo denne. 

Stačí sa prihlásiť, prísť do Žiliny koncom júna a uvidíš a zažiješ veľké veci!

21.04. 2017