Vstupenky na Fest Anču 2021

Tento rok sme tu pre teba v špeciálnom režime – online aj live. Ak nevieš, ktorý variant Fest Anče 2021 je ten správny pre teba, prečítaj si viac o našom tohtoročnom fungovaní a programe.

FEST ANČA 2021 ONLINE

Fest Anču Online môžeš sledovať na online.festanca.sk, kde je možné zakúpiť si lístok v troch cenových rovinách:

Online festival pass: 20 € – umožňuje sledovanie celého festivalu (2000 minút obsahu) s možnosťou prehrať si každý program 1x

Online jednorazový lístok: 3 – umožňuje sledovať jednu sekciu alebo celovečerný film s možnosťou prehrať daný program 1x

Online detské pásmo: 6 – pozostáva zo štyroch premietaní: Medzinárodná súťaž pre deti, Svetová panoráma pre deti 1 a 2, a CEEAFN: Túlavý šarkan. Umožňuje sledovať celý detský program na 72 hodín neobmedzene.

*Fest Anča Online je dostupná od 1. do 11. júla 2021 a lístok je možné kúpiť si kedykoľvek. Sprievodný program (koncerty, diskusie, DJ sety) bude možné sledovať bezplatne cez sociálne siete. Večerníčkové sekcie sú vyňaté z progarmu online festivalu, premietajú sa iba naživo v Žiline.

FEST ANČA 2021 LIVE

Na Fest Anču Live (1. – 4. 7. 2021, Žilina) je tento rok možné kúpiť iba jednorazové lístky na mieste. Predpredaj nie je spustený.

Jednorazový lístok: 3 – oprávňuje na vstup na jedno premietanie alebo iný spoplatenný program do 20:00

Jednorazový detský lístok (do 12 rokov): 0 € 

Dospelý sprievod na detský program:  1 € 

Jednorazový večerný lístok: 10 € – platí po 20:00 a oprávňuje na vstup na všetok večerný program v deň zakúpenia

 

LIMITKY 2021

Ak si si kúpil/a limitovanú edíciu vstupenky na Fest Anča 2021, máš vzhľadom na preklopenie tohroročného festivalu do online podoby tri možnosti:

  1. Svoju Limitku 2021 môžeš použiť ako online premanentku na aktuálny ročník. Umožní ti sledovať celý online obsah a platiť bude pre dve osoby (rovnako ako pôvodná fyzická Limitka).
  2. Ak svoju Limitku 2021 nechceš využiť tento rok na online festival, môžeš si ju odložiť do budúceho roka. Oprávni tak teba a tvoju + 1 k fyzickému vstupu na Fest Anču 2022.
  3. Ak ťa ani jedna z týchto možnost neláka, budeš môcť požiadať o vrátenie vstupného.

Ak chceš svoju Limitku zmeniť na online vstupy na Fest Anču 2021, alebo preniesť do budúceho roka, napíše e-mail na akreditacie@festanca.sk. Ak chceš, aby sme ti vrátili vstupné, kontaktuj info@inviton.eu s uvedením predmentu e-mailu  „FEST ANČA 2021“.