Spúšťame predaj ubytovania na Fest Anči 2020

Okrem stanového mestečka ponúkame tento rok aj hostel s limitovanou kapacitou

Chystáš sa koncom augusta na Fest Anču? A tešíš sa na to, ako prespíš v najjedinečnejšom stanovom mestečku spomedzi letných festivalov? Alebo na novinku – fajnový hostel rovno v centre Žiliny? Radšej si zabezpeč svoj nocľah už dnes, pretože počet miest je limitovaný.

Stanové mestečko

Pre tento rok ponúka Fest Anča až dve možnosti ubytovania v rôznom štandarde. Pre skalných fanúšikov Anča kempovačiek máme, ako obvykle, otvorené stanové mestečko na Stanici v parku pod Rondelom – teda priamo “pri” festivale, no zároveň v príjemnom prostredí medzi stromami, kde môžeš mať dostatok tieňa a súkromia. Cena ubytovania je 5€ na osobu na celý festival – pozor, cena nie je za stan, ale za každého ubytovaného zvlášť! 

Ubytovanie sa dá kúpiť cez online predpredaj na našom webe. Areál stanového mestečka bude, ako obvykle, strážený, a sú v ňom k dispozícii spoločné sociálne zariadenia a sprcha. K dispozícii máme miesta pre 70 osôb.

Hostel

Druhá možnosť je tohtoročná novinka – hostelové ubytovanie v Hosteli Fontána v centre Žiliny. Fontána je príjemný zrekonštruovaný hostel na námestí A. Hlinku, má vlastnú kuchyňu a 8 izieb s rôznou kapacitou. Izby sú zdieľané, preto ak máš záujem, ozvi sa čím skôr, aby sme páry a partie vedeli umiestniť spolu. Môže sa stať, že budú cudzí ľudia spoločne na izbe, ale o tom je hostel. V prípade 10-člennej partie vieme vyhradiť celý jeden byt iba tebe a tvojim kamarátom. Celková kapacita zariadenia je 30 lôžok.

Hostel je potrebné rezervovať e-mailom na adrese hospitality@festanca.sk. Cena ubytovania je 13€ za osobu a noc.

Kapacita izieb:

3 x 3 lôžková izba

4 x 4 lôžková izba

1 x 5 lôžková izba

Tešíme sa na teba 27. – 30. augusta v Žiline na 13. Fest Anči! Kúp si svoju vstupenku.