Vstupenky na 12. Fest Anču

Online ticket sales loading, please wait...

 

 

Predaj vstupeniek na Fest Anča 2019 za predpredajové ceny sa skončil v stredu 26. júna o 23:00. Festivalové akreditácie je po tomto termíne možné zakúpiť za ceny ako na mieste.

Vstupenky na mieste:

Festivalová akreditácia – 30€
Študentská akreditácia – 20€
Jednorazový lístok – 3,5€
Nočný lístok (platný na jeden večer na premietania a koncerty v Smer Klube 77 piatok / sobota) – 5€

Vstupenky v predpredaji:

Chystáš sa tento rok na Fest Anču? Kúp si lístok na festival už teraz a zabezpeč si šancu vidieť to najlepšie zo slovenskej a zahraničnej animácie počas štyroch plných dní za priateľských 25 / 15 eur. Čakajú ťa premietania, prednášky, koncerty a kopa ďalšieho sprievodného programu.

Festivalová akreditácia – 25€
Študentská akreditácia – 15€

Po zakúpení vstupenky dostaneš e-mail s elektronickou verziou vstupenky. Nie je potrebné ju tlačiť, stačí mať PDF s QR kódom v telefóne pri príchode na festival.

Predpredaj trvá do 26. júna, 23:00.

*Pri kúpe študentskej akreditácie je povinné preukázanie sa platnou ISIC, ITIC a EURO<26 kartou alebo potvrdením o štúdiu na mieste konania festivalu

Podpor Fest Anču 2019!

Už dvanásť rokov sa snažíme prinášať festival plný kvalitného programu. Veríme, že mnoho ľudí u nás zažilo nezabudnuteľné dni a noci. Tento rok však potrebujeme pomoc a podporu – nemusí ani byť veľká, ale u nás zaváži.

Preto má Anča v roku 2019 špeciálnu výzvu pre svojich verných priateľov. Ak fandíš animácii a nám, radi by sme ťa poprosili, aby si sa stal podporovateľom festivalu.

Ako? Veľmi jednoducho. Pri kúpe lístka cez Inviton nám v druhom kroku (výber spôsobu platby) vieš prispieť vyššou čiastkou, než je cena vstupného. Potešíme sa akejkoľvek sume. Ak nám prispeješ aspoň o tri eurá viac, dostaneš od nás darček – ozdobnú pinetku Fest Anča ako symbol toho, že si sa stal Priateľom Fest Anče. A odmenou ti bude aj dobrý pocit, že si nám pomohol. Naozaj veľmi:)

Tešíme sa na teba 27. – 30. Júna v Žiline!